Základní informace

Práce na plný úvazek

Ústecký kraj

34000 Kč - 39000 Kč

Elektromechanik - vhodné i pro studenty - nadstandartní benefity

Co od Váš požadujeme:

Elektro vzdělání minimálně 5
Spolehlivost zodpovědnost a pečlivost.
Chuť učit se nové věci (roboti automatizace nové technologie).
Manuální zručnost.
Ochota pracovat na směny v nepřetržitém provozu.

Jaká bude Vaše náplň dne:

Odstraňovat poruchy na elektrické části elektronických zařízení.
Provádět preventivní údržbu a opravy zařízení.
Podílet se na analýze poruch.
Zodpovídat za technické prostoje zařízení.
Navrhovat technologická vylepšení zařízení.
A samozřejmě dodržovat bezpečnostní a interní předpisy a zásady.

Co Vám za to nabídneme:

Dotované stravování za 2650- + stravenky k tomu.
Příspěvěk ve výši 1-3 % ze mzdy na penzijní připojištění.
21 dnů dovolené + dny navíc za odpracované roky (max. 25 dnů).
4 dny zdravotního volna (tzv. sickdays).
Příspěvek na dopravu.
Vzdělávací kurzy od dodavatelů technologií.
Firemní akce (vánoční týmové rodinné sportovní).

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít