Základní informace

Práce na plný úvazek

Kadaň, Klášterec nad Ohří, Žatec, Chomutov, Ostrov, Vejprty

35000 Kč - 45000 Kč

Údržbář M/Ž dovolená 25 dnů a náborový příspěvek 18.000,-

Hledáme do našeho týmu šikovné a technicky zaměřené členy, kteří jsou otevřeni novým možnostem a způsobům řešení.

Nabízíme:

  • Vaše mzda bude odrazem vaší kvalifikace a výkonnosti.
  • Získáte bonus 18.000,- za vstup do našeho týmu.
  • Pomoc s pokrytím nákladů na cestu do práce. v hodnotě až 1.000,-.
  • Stanete se pevnou součástí naší firmy a nastoupíte přímo do kmenu zaměstnanců.
  • Finanční Podpora na stravování během pracovního dne.
  • Více jak 20 dnů dovolené, které jsou dané zákonem.
  • Vaše loajalita a věrnost naší firmě bude odměněnou jak pro nás, tak samozřejmě pro Vás.
  • Další výhody, které můžete využít jsou příspěvky kafeterie náší firmy.
  • Možnost účastnit se společenských akcí a teambuildingu s kolegy.

Náplň práce:

  • Budete mít na starosti udržování našich zařízení v špičkové kondici.
  • Budete součástí týmu, který tvoří technici a výrobní personál.
  • Podle požadavků výroby budete provádět úpravy, které pomohou zlepšit náš výrobní proces.
  • Pracovní doba je rozložena do tří směn. Ochota pracovat v tomto režimu je zásadní.

Předpoklady:

  •  potřebné vzdělání a kvalifikaci pro tuto pozici Vyhláška č. 50/78 Sb.
  • Zkušenost, praxe nebo vzdělání v elektooboru je jedno z podmínek našich budoucích uchazečů.
  • Manuální zručnost, spolehlivost, technická zdatnost. Důležité vlastnosti pro efektivní práci v údržbě.

Tato pozice je nejen o práci, ale i o spolupráci a rozvoji. Pokud hledáte zajímavou kariérní příležitost v oblasti údržby, můžete se stát nedílnou součástí našeho týmu. Přijměte výzvu a přidejte se od nás!!! Rádi Vás uvítáme.

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít