Zajistíme vám brigádníky i dlouholeté loajální zaměstnance


Podnikáte v odvětví se sezónními výkyvy nebo jen nechcete řešit zaměstnaneckou agendu? Rádi se o vše postaráme – zorganizujeme výběrové řízení, sepíšeme smlouvy, řešíme přihlášky a odhlášky i mzdy každý měsíc. Vám jen stačí zadat lidem práci a sledovat docházku.

Díky našemu certifikátu ISO management kvality máte jistotu hladké, kvalitní a pružné spolupráce. To například znamená, že dobré nápady a klientské návrhy na vylepšení dokážeme realizovat v řádu hodin.

Umíme se popasovat také s individuálními požadavky. Ozvěte se nám, rádi flexibilně zajistíme kvalitní pracovníky i pro váš projekt.

Spousta výhod i pro zaměstnance

Náš koordinátor se o nové pracovníky stará od úvodního pohovoru, přes nástup až po samotný výkon práce. Jen si představte tu pohodu. Předáme vám veškeré informace o náplni práce, pohlídáme nástupní dny i školení. Pomůžeme vám se všemi nejasnostmi, poradíme s údaji na výplatní pásce a čímkoliv, co vás napadne.

Díky službám JOB LEADER nejste na první dny v práci sami a lépe vklouznete do nového prostředí. A když si budete chtít najít novou práci? Podpoříme vás v jejím hledání, abyste nemuseli čelit novému stresu.

A to není vše. Přímo od nás můžete dostat odměnu za nástup i za docházku, máte možnost vybrat si týdenní zálohy nebo využít svozovou dopravu do práce zdarma.

Vše pro hladkou spolupráci

Jste naším dodavatelem nebo třeba zástupcem médií? Níže najdete všechny potřebné materiály, případně se nám ozvěte na recepce@jobleader.cz.

Ozvěte se nám

Denisa Brichtová
+420 226 523 555
recepce@jobleader.cz

Jsme vám k dispozici

Po-Pá: 8:00 - 17:00

Mám dotaz

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít