Základní informace

Práce na plný úvazek

Frýdek-Místek, Příbor, Kopřivnice, Havířov, Český Těšín, Frýdlant nad Ostravicí, Jičín

45000 Kč - 50000 Kč

Servisní technik pro komponenty fotovoltaiky - práce PO-PÁ -8hodin - žádná noční, skvělé platové podmínky zaručeny!(M/Ž

Připojte se k nám a zapojte se do energetické proměny České republiky - v oboru fotovoltaika! Máme otevřenou pozici pro kolegu/kolegyni do Technické podpory.

Nabízíme:

  • Skvělé platební podmínky
  • Příjemné pracovní prostředí v malém kolektivu
  • Kvalitní zaučení a kolegové, co drží spolu
  • Jednosměnný provoz PO – PÁ, pracovní doba 8h, žádné noční směny
  • Notebook, služební telefon, stravenkový paušál,
  • 5 týdnů dovolené, sick days, firemní akce, příspěvek na penzijní/životní pojištění,
  • MultiSport karta, výuka angličtiny na pracovišti
  • Po zapracování smlouva na dobu neurčitou

Náplň práce zahrnuje:

  • Zaškolování našich zákazníků (instalační firmy)
  • Řešení technických problémů po telefonu
  • Komunikaci se zahraničními dodavateli a českými a slovenskými zákazníky
  • Občasné pracovní cesty po ČR a SR
  • Spolupráci v rámci týmu technických poradců ve Frýdku-Místku a komunikaci s kolegy v Praze

Požadujeme:

  • Vzdělání v oboru elektro –  s min. 2 lety praxe
  • Znalost práce v Microsoft Windows a MS Office
  • Znalost AJ na úrovni porozumění textu, či ústní projevu
  • Aktivní řidič, manuální zručnost, samostatnost, zájem o fotovoltaiku, příjemné vystupování

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít