Základní informace

Práce na plný úvazek

Žďár nad Sázavou, Polná, Nové Město na Moravě, Přibyslav, Jihlava, Bystřice nad Pernštejnem, Havlíčkův Brod, Hlinsko, Chotěboř

CNC Programátor (M/Ž) Pracovní doba 7,5h denně, bohaté benefity, 8400kč ročně na penzi

Nabízíme:

  • Nabízíme plný úvazek s možností nástupu ihned
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční příspěvek na penzijní připojištění
  • Standardní pracovní dobu 7,5 hodiny denně.
  • Zaměstnancům poskytujeme zvýhodněné tarify na telefonní služby
  • Podporujeme jejich vzdělávání a profesní rozvoj prostřednictvím různých programů.
  • Firemní akce, sportovní turnaje či kulturní události, a tím podporujeme týmovou atmosféru a osobní rozvoj.
  • Pro rodiče ve firmě máme také připraveny dětské letní tábory, které nabízejí jejich dětem možnost zábavy a dobrodružství během prázdnin.
  • Zajímavou práci v tradiční strojírenské firmě
  • Příležitost k seberealizaci a růstu
  • Dotované stravování

Náplň práce:

  • Programování CNC obráběcích strojů a center podle technické dokumentace zákazníka, ladění a úpravy programů, správa, aktualizace a zdokonalování programovacích postupů.

Požadujeme:

  • Absolvent středního odborného vzdělání v technickém oboru
  • Znalost technické výkresové dokumentace
  • Zkušenost s používáním CAM software pro tvorbu NC programů
  • Schopnost práce s 3D CAD programy
  • Minimálně 5 let praxe v odpovídajícím oboru

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít