Základní informace

Práce na plný úvazek

Louny, Litvínov, Žatec, Klášterec nad Ohří, Kadaň, Chomutov, Jirkov, Most

37000 Kč - 38500 Kč

018 Lehká práce ve výrobě mzda až 38 500 Kč M/Ž

Pro náš nový projekt hledáme operátory M/Ž výroby ideálně s predešlou praxí ve výrobě. Nabízíme nadstandartní platové ohodnocení a svozovou dopravu zdarma. Pokud se nacházíte mimo naši svozovou oblast, přispíváme na dopravu.

Jsme dynamická a rostoucí společnost JOB LEADER, která se zaměřuje na poskytování pracovních příležitostí a hledáme právě tebe.

Co nabízíme:

  • nadstandartní mzdu až 38 500 Kč
  • docházkový a výkonnostní bonus
  • příplatky za směnnost nad rámec zákoníku práce
  • dlouhodobou práci na HPP
  • příspěvek na dojíždění
  • svozovou dopravu zdarma
  • závodní stravování zdarma
  • týden dovolené navíc
  • možnost záloh ze mzdy každý týden

Náplň práce:

  • zakládání výrobků do poloautomatizovaných strojů
  • fyzicky nenáročná práce ve výrobě
  • obsluha stroje za pomoci pc
  • kontrola vyhotovených výrobků

Požadujeme:

  • 100% pracovní docházku
  • zodpovědnost a schopnost pracovat jak samostatně, tak v týmu
  • předešlá praxe ve výrobě velkou výhodou

Další informace o společnosti JOB LEADER a naše aktuální pracovní příležitosti najdeš na našich webových stránkách www.jobleader.cz.

Společnost JOB LEADER je zastáncem rovných příležitostí a vítáme různorodost v našem pracovním týmu.

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít