Základní informace

Práce na plný úvazek

Rudná, Chýně, Zličín, Černošice, Beroun, Kladno, Zbraslav

40000 Kč - 45000 Kč

Nákupčí fotovoltaických komponentů (M/Ž) - atraktivní mzda, homeoffice, dovolená navíc, benefity!

Jsme poháněni odlišným pohledem na energetiku. Zajímá nás každý aspekt výroby, skladování a využití energie, zejména při globálním přechodu na obnovitelné zdroje. S naší přítomností ve 30 zemích jsme jednou z předních firem v oblasti výstavby a provozu obnovitelných energetických zdrojů. Jako distributor nabízíme související služby a energetická řešení. Naše kanceláře po celém světě aktivně utvářejí budoucnost energetiky a bojují proti klimatickým změnám. Jsme hrdí na to, že jsme uhlíkově neutrální společností.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Atraktivní mzdové ohodnocení, za které Vás bude bavit pracovat.
  • Nabízíme ti atraktivní pracovní příležitost v mezinárodní společnosti působící v dynamickém odvětví energetiky, které aktuálně prochází obdobím intenzivního rozvoje.
  • Tato pozice ti umožní podílet se na rozvoji obnovitelných zdrojů v ČR, spolupracovat s kolegy v nákupním oddělení a být součástí stabilního pracovního prostředí.
  • K tomu všemu ti přinášíme širokou škálu zaměstnaneckých výhod:
    • firemní akce
    • 5 týdnů dovolené a sick days.
    • Multisport karta a firemní fitko.
    • Výuka anglického jazyka.
    • Příspěvek na životní a penzijní pojištění.
    • Práce z pohodlí domova - tvůj nový pracovní styl s volností a flexibilitou, kterou jsi vždy hledal (Homeoffice)

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ ekonomického směru
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou - nákup, administrativa
  • odpovědnost a analyticko-technické myšlení
  • znalost anglického jazyka na úrovni A2/B1
  • výborné komunikační schopnosti

Náplň práce:

  •  spolupráce s manažerem nákupu
  • komunikace se zahraničními dodavateli / přepravci
  • budování vztahů a komunikace s dodavateli jednotlivých značek
  • administrativní podpora oddělení nákupu
  • kontrola souvisejících dokladů

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít