Základní informace

Práce na plný úvazek

Žatec, Louny, Chomutov, Most, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Podbořany, Postoloprty, Bílina

40000 Kč - 45000 Kč

Mechanik údržby (M/Ž) - 13. mzda, finanční příspěvky, pravidelné navyšování mzdy, Cafeterie

Do naší mezinárodní výrobní společnosti hledáme nového mechanika údržby! Pokud máte zkušenosti v oboru a hledáte stabilní zaměstnání, pak jste na správném místě. Přijďte k nám, kde Vám nabízíme nejen zajímavou práci, ale i prostředí, kde se můžete profesně i osobně rozvíjet!

NABÍZÍME:

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • 13. mzda
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • 25 dnů dovolené
  • Hrazené závodní stravování
  • Systém Cafeterie
  • Příspěvek na připojištění
  • Profesní a osobní rozvoj
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Různé firemní akce
  • Přátelský kolektiv

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Opravy strojů, zařízení a vybavení budovy
  • Preventivní a prediktivní údržba strojů a zařízení
  • Plnění provozních náplní
  • Výroba konstrukčních celků
  • Evidence vykonaných údržbářských činností
  • Úpravy a zálohování programů
  • Identifikace a diagnostika poruch

POŽADUJEME:

  • Vzdělání strojírenského směru
  • Ochota pracovat ve směnném provozu
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost pneumatických systémů
  • Svářecí oprávnění
  • Znalost hydraulických systémů výhodou
  • Znalost ABB robotů výhodou

Pokud hledáte novou výzvu a chcete se aktivně podílet na údržbě a rozvoji našeho výrobního procesu, pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vaši odpověď a na možnost společně přispívat k úspěchu naší společnosti!

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít