Základní informace

Práce na plný úvazek

Kroměříž, Uherské Hradiště, Zlín, Hluk, Přerov

30000 Kč - 35000 Kč

Obsluha stavebních strojů a zařízení M/Ž, Cestovní náhrady, pracovní vybavení hrazené zaměstnavatelem, možnost týdenních

Jste připraveni na novou pracovní výzvu? Přicházíme se zajímavou nabídkou pro odvážné jedince, kteří se nebojí práce a chtějí se posunout v kariéře!

Co nabízíme?

  •  Nástupní mzdu až 30 000 Kč čistého - představte si možnosti, které vám takový příjem může otevřít!
  •  Cestovní náhrady - prozkoumejte krásy České republiky a získejte odměnu za svou práci na cestách!
  •  Ubytování ZDARMA - nemusíte se starat o bydlení, my se postaráme o vás!
  •  Pracovní oděvy a pomůcky ZDARMA - buďte připraveni k práci ve stylu a s bezpečností!
  •  Vstupní lékařská prohlídka ZDARMA - zdraví na prvním místě, ujistěte se, že jste připraveni na jakoukoli výzvu!
  •  Možnost týdenních záloh - finanční stabilita je klíčová, tak proč čekat na svou odměnu?

Náplň práce:

  • Práce po celém území ČR - staňte se součástí dynamického týmu, který za sebou nechává kus dobře odvedené práce.
  • Obsluha frézy, brusky, tryskací soupravy - naučte se ovládat nástroje, které vám otevřou dveře k novým dovednostem a příležitostem!
  • Pokud nemáte předešlé zkušenosti, nebojte se! Na vše vás zaučíme - jste-li ochotni učit se, jsme připraveni vás vést k úspěchu!

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz skupiny B (C,D výhodou
  • Manuální zručnost a lehká fyzickou zdatnost - připravte se na aktivní práci, která vás udrží ve formě!
  • Samostatnost a spolehlivost - důvěřujeme Vám, abyste splnili své úkoly s precizností a odpovědností!
  • Plnoletost a čistý trestní rejstřík - předpoklady pro spolehlivého člena našeho týmu!
  • Předešlá praxe na obdobné pozici výhodou - ale není to podmínkou, pokud máte odhodlání a chuť se učit!

Přidejte se k nám a buďte součástí naší úspěšné a dynamické společnosti, která vám nabízí nejen práci, ale i možnost růstu a rozvoje! Připravte se na dobrodružství plné výzev a příležitostí!

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít