Základní informace

Práce na plný úvazek

Děčín

012 - Přípravář kartonáže - operátor/ka výroby - práce přímo v Děčíně

Jsme dynamická a rostoucí společnost JOB LEADER, která se zaměřuje na poskytování pracovních příležitostí a hledáme právě tebe.

Co nabízíme:

  • stabilní zaměstnání na HPP
  • mzdu až 23 000 Kč
  • osobní ohodnocení až 4000 Kč
  • zaškolení
  • pracovní oblečení a pomůcky ZDARMA
  • vstupní lékařská prohlídka ZDARMA
  • příspěvek na stravování
  • týdenní zálohy

Náplň práce:

  • fyzicky a na zaučení nenáročná práce
  • práce ve 3 směnném provozu (denní, odpolední, noční)
  • obsluha tiskařské linky a vizuální kontrola
  • vyřezávání kartonů a obalů
  • sběr a balení zpracované kartonáže

Požadujeme:

  • samostatnost a důslednost
  • praxe na obdobné pozici výhodou, ne podmínkou
  • plnoletost a čistý trestní rejstřík

Další informace o společnosti JOB LEADER a naše aktuální pracovní příležitosti najdeš na našich webových stránkách www.jobleader.cz.

Společnost JOB LEADER je zastáncem rovných příležitostí a vítáme různorodost v našem pracovním týmu.

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít