Základní informace

Práce na plný úvazek

Praha, Středočeský kraj

35000 Kč - 45000 Kč

Řidič sk. C - až 45.000 + 30% příplatky za víkend!

Přijmeme řidiče strojníka pro obsluha technické nástavby vozidel ( kropící vůz smeták sypač radlice ).

Náplň práce

- řidič sk.C s technickou nástavbou
- obsluha vozidla
- kontrola technického stavu vozidla
- práce převážně Kladno Praha a blízkém okolí

Požadujeme

- aktivní řidič/profesní průkaz (profesní průkaz můžeme dodělat)
- řidičské oprávnění sk.C (Může být zkušený a vyježděný řidič sk.B - sk.C lze do měsíce a půl udělat)
- odpovídající zdravotní stav
- čistý rejstřík trestu

Nabízíme

- mzda od 35 000-
- práce převážně pondělí až pátek ale můžete i podle vašich představ
- po dohodě možné i ubytování
- náborový příspěvek
- příplatky za práci o víkendu ve výši 30%
- stravenky 80-
- příspěvek na životní penzijní pojištění

Kontakt: simona.loudova@jobleader.cz tel: +420770162555

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít