Základní informace

Práce na plný úvazek

Liberecký kraj, Ústecký kraj

25000 Kč - 35000 Kč

Technolog zpracování kovů atraktivní mzda

Hledáme vhodného uchazeče na pozici Technolog - zpracování plechů.

Nabízíme:
Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě
Příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí
Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu
Zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity
Školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru
Závodní stravování
Příspěvek na stravování
Příspěvek na penzijní připojištění
Přímý kontakt s výrobou a realizací zakázky

Náplň práce
orientace ve strojírenských výkresech a technologických postupech
zkušenosti s optimalizací výrob a sledováním a hodnocením efektivity výrobního procesu
Měření spotřeby práce (chronometráž) v strojírenské výrobě
Tvorba sborníků norem a normativů v strojírenské výrobě
Zpracování podkladů pro cenové kalkulace strojírenských výrobků
Výpočty norem a normativů ve strojírenské výrobě
Znalost technického kreslení ve strojírenství a v kovovýrobě
Znalost kovových materiálů a slitin a jejich vlastností (např. tvrdost pružnost houževnatost aj.) strojních součástí a polotovarů a jejich parametrů (rozměry jakost povrchu aj.)
Zkušenost v technologických postupech - dělení materiállu sváření ohýbaní perforování lakovaní a montáž
Znalost systémů a standardů jakosti a kvality ve strojírenství a kovovýrobě výhodou

Požadavky
SŠ / VŠ strojírenského směru
samostatnost ale i schopnost pracovat v týmu
Znalost čtení výkresové dokumentace
Jazykové požadavky: komunikační popř. pasivní znalost německého jazyka porozumění textů ve výkresové dokumentaci
Dobrá znalost PC
Schopnost sebevzdělávání v dané oblasti
Spolehlivost pečlivost odpovědnost rozhodnost samostatnost flexibilita
Vhodné i pro šikovné absolventy!

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít