Základní informace

Práce na plný úvazek

Louny, Žatec, Chomutov, Most, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Podbořany, Postoloprty, Bílina

45000 Kč - 50000 Kč

Elektromechanik (M/Ž) - 13. plat, atraktivní mzda, hrazené stravování a Cafeterie, profesní růst!

Přidejte se k nám do týmu na pozici elektromechanika! Jsme mezinárodní výrobní společnost, která klade důraz na kvalitu, inovace a rozvoj svých zaměstnanců. Nabízíme atraktivní finanční ohodnocení, rozmanité benefity a přátelské pracovní prostředí. Pokud máte zkušenosti v oblasti elektrotechniky a hledáte novou výzvu, pak jste na správném místě!

Nabízíme:

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • 13. plat
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na životní připojištění
  • Profesní i osobní rozvoj
  • 25 dnů dovolené
  • Hrazené závodní stravování
  • Cafeterie
  • Zázemí stabilní a moderní společnosti
  • Přátelský pracovní tým
  • Pravidelné firemní akce

Náplň práce:

  • Technická podpora výroby
  • Řešení technických změn
  • Údržba a opravy technologického vybavení firmy
  • Preventivní a prediktivní údržba

Požadavky:

  • Vzdělání elektrotechnického směru
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Platná vyhláška 50 min. §6
  • Orientace v elektrodokumentaci a elektroschématech
  • Odborné dovednosti v oblasti elektrohydrauliky výhodou
  • Znalost ABB robotů výhodou
  • Ochota pracovat na směny

Přidejte se k nám a buďte součástí našeho týmu elektromechaniků! Těšíme se na vaši odpověď a společné úspěchy!

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít