Základní informace

Práce na plný úvazek

Praha, Ostrava, Brno, Teplice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Liberec

90000 Kč - 100000 Kč

Sonografista (M/Ž) do prestižní ambulance, variabilní forma úvazku!

Přidejte se k našemu týmu zdravotnických profesionálů a pomozte nám poskytovat péči špičkové kvality našim pacientům!

Nabízíme:

  • Podpora dalšího vzdělávání.
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days.
  • Variabilní forma úvazku, domluvíme se co Vám bude vyhovovat.
  • U vybraných odborností možnost služebního automobilu i pro soukromé účely.
  • Příspěvek na bydlení.
  • Příspěvek na kartu Multisport.
  • Stravenky za každý odpracovaný den
  • Příjemné finanční ohodnocení.
  • Cafeterie až 6 000 Kč/rok.
  • Členské příspěvky (registrace a členství v odborných komorách).
  • Možnost příspěvku na penzijní připojištění nebo životní pojištění.
  • Očkování proti chřipce.
  • Odměna za nového kolegu.

Náplň práce:

  • Provádění ultrazvukových vyšetření podle lékařského předpisu.
  • Zajištění správné interpretace a dokumentace výsledků vyšetření.
  • Spolupráce s lékaři a dalšími členy týmu pro optimální péči o pacienty.
  • Udržování a kalibrace ultrazvukových zařízení.

Požadujeme:

  • Podmínkou je VŠ vzdělání se specializací k výkonu povolání.
  • Znalost zdravotnické legislativy ČR, lékařských a ošetřovatelských standardů.
  • Výborné komunikační dovednosti a empatie v přístupu k pacientům.
  • Praxe v oboru výhodou.

Přidejte se k nám a pomozte nám poskytovat nejlepší péči našim pacientům!

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít