Základní informace

Práce na plný úvazek

Hradec Králové, Pardubice, Nový Bydžov, Chlumec nad Cidlinou, Přelouč, Holice, Týniště nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Jaroměř, Bratislava

Stavbyvedoucí (M/Ž) pro pozemní stavby - konkurenceschopná mzda, pravidelné odměny, profesní růst!

Hledáme zkušeného stavbyvedoucího, který se připojí k naší stavební společnosti s dlouholetou tradicí. Jsme pevně zakotveni v českém stavebnictví a hrdě navazujeme na naše historické úspěchy. Pokud máte vášeň pro stavby, výborné organizační schopnosti a touhu přispět k vytváření kvalitních a trvale udržitelných staveb, jste tím, koho hledáme!

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Konkurenceschopná mzda
  • Roční navyšování mzdy
  • Pravidelné odměny
  • Jistota profesního růstu a osobního rozvoje
  • 25 dnů dovolené
  • Příležitost práce ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • Pravidelné firemní akce
  • Přátelský kolektiv a další benefity

Jaká je náplň práce?

  • Řízení stavby a spolupráce s vedoucím projektu
  • Koordinace prací zhotovitelů
  • Kontrola dodržování BOZP
  • Kontrola kvality provedených prací a harmonogramů
  • Komunikace s dodavateli a investory

Co od Vás potřebujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru
  • Zkušenosti alespoň 3 roky na pozici stavbyvedoucího pozemních staveb
  • Orientace v projektové dokumentaci
  • Řidičský průkaz sk. B

Připojte se k našemu týmu a buďte klíčovým hráčem ve vedení našich pozemních staveb. Pokud máte odvahu přijmout výzvu a naplno využít své dovednosti, neváhejte a zašlete nám svůj životopis.. Těšíme se na společné budování úspěšných projektů!

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít