Základní informace

Práce na plný úvazek

Plzeň, Třemošná, Starý Plzenec, Rokycany, Dobřany, Stříbro

Mechanik stavebních strojů ve stabilní společnosti M/Ž, zajímavé finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené

Chcete být součástí dynamického týmu v mezinárodní společnosti, která je lídrem ve světě stavební, manipulační a průmyslové techniky?  světoznámý prodejce stavebních strojů pro Českou republiku, hledá právě Vás!

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Skvělé finanční ohodnocení a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti.
  • Standardní pracovní doba od pondělí do pátku, abyste měli čas na své osobní zájmy.
  • 5 týdnů dovolené, protože si zasloužíte odpočinek.
  • Kompletní zaškolení na pozici a pravidelná odborná školení pro váš další rozvoj.
  • Přátelské pracovní prostředí s moderními technologiemi a skvělým kolektivem.
  • Nástup je možný ihned nebo podle dohody.

Co budete dělat:

  • Budete se podílet na pravidelném servisu našich stavebních strojů, abychom zajistili jejich bezproblémový chod a maximální výkon pro naše zákazníky.
  • Vaše dovednosti a zkušenosti budou klíčové při identifikaci a odstraňování závad, abychom zajistili neustálou spolehlivost našich strojů.
  • Budete mít možnost komunikovat se zákazníky jak osobně, tak i po telefonu, abyste porozuměli jejich potřebám a poskytli jim nejlepší servis.
  • Vaše schopnost pracovat s počítačem bude využívána pro zaznamenávání servisních záznamů a komunikaci s ostatními členy týmu.

Co od vás očekáváme:

  • Vaše odborné vyučení v oboru jako opravář stavebních nebo zemědělských strojů, mechanik, automechanik, autoelektrikář nebo v blízkém oboru.
  • Zkušenosti s hydraulickými systémy a znalost elektroniky jsou velkým plusem.
  • Manuální zručnost, spolehlivost a chuť učit se novým věcem jsou pro nás klíčové.
  • Pokud máte praxi v oboru a řidičský průkaz sk. B, jste pro nás ideálním kandidátem.

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít