Základní informace

Práce na plný úvazek

Most, Most, Chomutov, Kadaň, Litvínov, Žatec

30000 Kč - 40000 Kč

HR koordinátor (M/Ž): Rozjeď kariéru v Mostě a staň se hvězdou našeho týmu!

Hledáme kolegu / kolegyni do oddělení dočasného přidělení na pobočku v Mostě!

Naše společnost se stále rozrůstá a s tím i náš tým. Hledáme proto přátelského, komunikativního a pracovitého člověka se smyslem pro detail, který se stane nedílnou součástí našeho mladého kolektivu.

Co nabízíme:

  • Možnost rozjetí kariéry v oblasti HR: Vítáme i juniorní uchazeče!
  • Motivační mzdové ohodnocení: Tvá mzda bude složená z fixní částky a bonusů dle Tvých výsledků.
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Benefity: Pracovní vybavení (telefon, notebook).
  • Práci s rozmanitou náplní: Nečekej stereotyp! Budeš se podílet na náborech, komunikovat s klienty i zaměstnanci a pracovat na zajímavých projektech.

Náplň práce:

  • Komunikace se zaměstnanci a klienty.
  • Vyhledávání a oslovování vhodných uchazečů na dané pozice.
  • Realizace náborových procesů (telefonické a osobní pohovory, selekce kandidátů).
  • Administrace spojená s nástupy a výstupy zaměstnanců.
  • Příprava podkladů k docházkám a ke mzdám.
  • Průběžná péče o klienty i zaměstnance a s tím spojené ad-hoc úkoly.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou.
  • Předchozí zkušenosti v oblasti administrativy (HR není podmínkou).
  • Komunikativnost, příjemné vystupování a pečlivost.
  • Časovou flexibilitu.
  • Zkušenosti s prací s MS Excel nebo účetními programy.
  • Řidičský průkaz sk. B (výhodou).

Pošli nám svůj životopis!  Těšíme se na Tvé reakce!

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít