Základní informace

Práce na plný úvazek

Veltrusy, Dubá, Kralupy nad Vltavou, Budyně nad Ohří, Litoměřice, Neratovice

Vedoucí týmu zákaznického servisu pro rozrůstající tým - lukrativní zaměstnavatel (M/Ž)

PŘIDEJTE SE K NAŠEMU TÝMU a buďte KLÍČOVÝM HRÁČEM v naší DYNAMICKÉ a ROZVÍJEJÍCÍ SE SPOLEČNOSTI! Posílíte naše oddělení prodeje a budete mít PŘÍLEŽITOST ROZVÍJET své dovednosti a kariéru. Máme OTEVŘENÉ DVEŘE pro váš MANAŽERSKÝ TALENT a ENERGII.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Spolupráce s PROFESIONÁLY ve svém oboru
  • Možnost cestování v rámci koncernu
  • Motivující odměnu za VÁŠ NÁSTUP
  • Nadstandardní příspěvek na dopravu
  • Pomoc a příspěvek na přestěhování ve výši 1,5 násobku průměrné mzdy
  • 25 DNŮ DOVOLENÉ
  • Firemní akce i pro rodinné příslušníky,, rodinné benefity
  • Bezúročné PŮJČKY
  • Fajn partu, která TÁHNE za jeden provaz
  • Nástup možný IHNED

Co vás čeká:

  • Komunikace se zahraničními zákazníky a obchodními partnery – jak emailem, tak telefonicky
  • Vedení týmu k VČASNÉMU a PRECIZNÍMU zpracování objednávek
  • Aktivní vyřizování poptávek a požadavků VÝZNAMNÝCH zákazníků a obchodních partnerů
  • Efektivní řešení reklamací a vystavování dobropisů
  • Rozhodné jednání při řešení SLOŽITĚJŠÍCH požadavků od zákazníků a obchodních partnerů
  • Řízení a aktualizace kmenových dat zákazníků
  • Příprava STRATEGICKÝCH reportů a přehledů

Co požadujeme:

  • Minimálně 2 roky zkušeností v prostředí mezinárodního obchodu
  • Zkušenosti s vedením týmu a praxe ve zvládání zákaznického servisu, prodeje nebo logistiky v mezinárodním prostředí
  • Vynikající komunikační dovednosti v angličtině (slovně i písemně)
  • Zkušenosti s POKROČILÝM využíváním PC (Word, Excel, PowerPoint)
  • Vynikající vyjadřovací schopnosti a silná orientace na zákazníka a obchod
  • Schopnost SAMOSTATNÉHO rozhodování s důrazem na STRATEGICKÝ přístup
  • Znalost práce se SAP, výhodou

POJĎME SPOLEČNĚ RŮST, TVOŘIT A INSPIROVAT!

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít