Základní informace

Práce na plný úvazek

Praha, Praha, Praha

39000 Kč - 43000 Kč

ELEKTROÚDRŽBÁŘ - RANNÍ a ODPOLEDNÍ SMĚNA - 44.000,- NÁSTUP IHNED - M/Ž

Jsme dynamická a rostoucí společnost JOB LEADER, která se zaměřuje na poskytování pracovních příležitostí a hledáme právě tebe.

hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Elektrikáře - údržbáře, a chtěli bychom tě seznámit s tím, co bys u nás mohl/a dělat.

Sháníte práci jako elektrikář, od pondělí do pátku s firemním svozem z Roztyl do místa výkonu práce v Nupacích a okamžitým nástupem?

Ráda bych vás nadchla pro možnost pracovat v oblasti elektrotechniky a aktivně se podílet na údržbě našich zařízení. Pokud hledáte příležitost zapojit se do dynamického pracovního prostředí s firmou, která pečuje o své zaměstnance, těšíme se na váš zájem!

Co nabízíme:

  • Mzda 44.000,-
  • většinou ranní + občas odpolední i noční  / 8h (od pondělí do pátku)
  • Stabilní práci v super týmu
  • Péče firmy o své zaměstnance
  • Školení formou zábavy
  • Svozovou dopravu zdrarma

Náplň práce:

  • Rozpoznávání a odstraňování elektro závad
  • Provádění preventivní údržby podle plánu
  • Starání se o opravy a údržbu strojů a zařízení
  • Provádění drobných elektro oprav

Požadujeme:

  • Technické vzdělání
  • Platné elektrikářské osvědčení a praxe v oboru - NV 194 / 2022 Sb. min.§6 a vyšší ( dříve jako - 50/1978 Sb. §6)
  • ZKUŠENOSTI S VÝROBNÍM PROSTŘEDÍM
  • Znalost práce na PC
  • Pečlivost, zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně, zručnost

Pokud se tato nabídka zdá být pro Vás zajímavá a myslíte si, že byste byli skvělým přírůstkem do našeho týmu, pošlete nám svůj životopis! Těšíme se na Vás na bezplatné lince 800 77 00 55

Další informace o společnosti JOB LEADER a naše aktuální pracovní příležitosti najdeš na našich webových stránkách www.jobleader.cz.

Společnost JOB LEADER je zastáncem rovných příležitostí a vítáme různorodost v našem pracovním týmu.

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít