Základní informace

Práce na plný úvazek

Děčín

28000 Kč - 28500 Kč

06 - NÁSTUP v DUBNU - Operátor výroby s kabely - SVOZOVÁ DOPRAVA Z OKOLÍ DĚČÍNA DO KRUPKY - M/Ž

Jsme dynamická a rostoucí společnost JOB LEADER, která se zaměřuje na poskytování pracovních příležitostí a hledáme právě tebe.

Co nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci na HPP
  • mzdu 28 500 Kč
  • výkonnostní prémie až 4 000 Kč
  • měsíční bonus až 2 800 Kč
  • příplatky dle zákoníku práce
  • svozovou dopravu ZDARMA (Děčín - Jílové - Přestanov - Krupka)
  • vstupní lékařská prohlídka ZDARMA
  • pracovní pomůcky a oděv ZDARMA
  • zálohy ze mzdy každý týden
  • stravenky 88,-/ den

Náplň práce:

  • výroba kabeláže: zpracování kabelu páskou, izolace kabelu pláštěm, vizuální kontrola
  • montáž koncovek na kompletace finálních kabelových svazků
  • práce ve 3 směnném provozu 7,5h PO-PÁ
  • PRÁCE POUZE VE STOJE

Požadujeme:

  • zručnost (předešlá zkušenost s drobnější manuální práci výhodou)
  • dobrý zrak a barvocit
  • plnoletost a čistý trestní rejstřík
  • praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou (máme dobrý systém zaučení)

Další informace o společnosti JOB LEADER a naše aktuální pracovní příležitosti najdeš na našich webových stránkách www.jobleader.cz.

Společnost JOB LEADER je zastáncem rovných příležitostí a vítáme různorodost v našem pracovním týmu.

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít