Základní informace

Práce na plný úvazek

Děčín, Praha

HR Konzultant - Náborář (M/Ž)

Jste energický a komunikativní člověk a zajímáte se o HR? Někoho takového právě hledáme, přidejte se do našeho týmu!

Jsme stabilní společnost, ale určitě ne nudná. Jedeme naplno, ale i přesto u nás vládne přátelská a uvolněná atmosféra. Nabízíme spousty benefitů, školení, možnost dalšího růstu a zajímavé finanční ohodnocení!

Co nabízíme:

  • zajímavá mzda dle praxe a zkušeností!
  • sick days, multisport karta, masáže, teambuildingy a další společné akce v rámci společnosti
  • možnost osobního i profesního růstu!
  • zázemí silné a stabilní společnosti - jsme na trhu již 12 let
  • a to nejdůležitější - příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv!

Náplň práce:

  • komunikace s klienty v oblasti výběru a náboru
  • každodenní komunikace s kandidáty, vedení pohovorů, registrace uchazečů, prezentace nabízených pozic
  • aktivní vyhledávání uchazečů prostřednictvím inzerce, doporučení a vyhledávání na sociálních sítích
  • zadávaní a tvorba inzerce na pracovních portálech, spolupráce s úřady práce
  • pravidelný reporting

Požadujeme:

  • ukončené SŠ vzdělání
  • zkušenosti s náborem a pracovními servery
  • výborné organizační a komunikační dovednosti
  • samostatnost, důslednost, odolnost vůči stresu
  • ochotu učit se nové věci a přicházet s novými nápady a řešeními

Další informace o společnosti JOB LEADER a naše aktuální pracovní příležitosti najdeš na našich webových stránkách www.jobleader.cz.

Společnost JOB LEADER je zastáncem rovných příležitostí a vítáme různorodost v našem pracovním týmu.

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít