Základní informace

Práce na plný úvazek

Přestanov, Ústí nad Labem, Krupka, Teplice, Dubí, Děčín, Bílina, Litoměřice, Lovosice, Most

Specialista kvality a analýzy (M/Ž) - Lukrativní mzda, dovolená navíc, stravování, benefity!!

Do naší mezinárodní společnosti hledáme Specialista kvality a analýzy. Specializujeme se na výrobu senzorů a měřidel. Tato pozice vám nabízí možnost pracovat s inovativními technologiemi a ovlivňovat budoucnost společně s námi. Staňte se součástí našeho týmu a přineste své zkušenosti do hry!

Můžeme Vám nabídnout:

  • Lukrativní mzdové ohodnocení
  • Příspěvek na dopravu až do výše 2000 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování nebo stravenkový paušál
  • Půlroční bonusy
  • Práce ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • 25 dnů dovolené
  • Cafeterie
  • Možnost kariérního růstu a rozvoje
  • Firemní akce
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Práce s nejnovějšími technologiemi a moderním laboratorním vybavením

Náplň práce:

  • Provádět komplexní analýzu vnitřních poruch
  • Identifikovat skutečné příčiny poruchy až na úroveň jednotlivých komponent
  • Rozpoznávat potenciální trendy
  • Analyzovat vrácené výrobky od zákazníků a zaznamenávat data
  • Vyhodnocovat testy a vytvářet dokumentaci
  • Samostatně provádět funkční testy
  • Provádět rozměrové a materiálové analýzy

Hledáme:

  • Jednotlivce s orientací ve fungování systému jakosti (IATF 16949)
  • Kandidáty s zkušenostmi v automotive výrobě
  • Osoby schopné číst technickou dokumentaci a pracovat s PCB
  • Lidí s znalostí elektroniky a schémat PCB
  • Zkušené v pájení a SMT procesech
  • Individua se znalostí normy IPC
  • Absolventy technických středních škol nebo kandidáty s odpovídající praxí
  • Osoby s zájmem o elektroniku a měřicí techniku
  • Jedince s pozitivním přístupem ke změnám a ochotou se stále vzdělávat.

Neváhejte nám zaslat Váš životopis!

Abonnieren

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít