Základní informace

Práce na plný úvazek

Praha, Liberec, Ústí nad Labem, Brno, Hradec Králové, Ostrava, Plzeň

Plastický chirurg na luxusní klinice (M/Ž) - nejmodernější vybavení, rozvoj v estetické medicíně!

Získejte možnost pracovat v prestižním estetickém centru jako plastický chirurg! Hledáme vášnivého odborníka, který se chce připojit k našemu týmu a pomáhat našim klientům dosáhnout jejich ideálního vzhledu.

Co nabízíme?

  • Pracujte s nejmodernějšími chirurgickými technologiemi a vybavením.
  • Flexibilní forma úvazku, dohodneme se na tom, co Vám vyhovuje!
  • Podporujeme další vzdělávání a školení, abyste mohli stále rozvíjet své odborné dovednosti.
  • Prestižní pracovní prostředí.
  • Nadstandardní finanční ohodnocení.
  • Příležitost být součástí respektovaného estetického centra s vynikající pověstí.
  • Bonusy a příspěvky!
  • Dovolená navíc.

Náplň práce:

  • Provádění estetických a rekonstrukčních plastických chirurgických zákroků.
  • Poskytování konzultací pacientům a vytváření individuálních chirurgických plánů.
  • Sledování a implementace nových postupů a technologií v oboru.

Co od Vás očekáváme?

  • Platnou lékařskou licenci a specializaci v plastické chirurgii.
  • Zkušenosti v oblasti estetické chirurgie.
  • Schopnost pracovat v týmu a komunikovat s klienty empaticky a profesionálně.

Pokud hledáte nové výzvy a chcete být součástí našeho týmu, neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Abonnieren

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít