Základní informace

Práce na plný úvazek

Praha, Bratislava, Mladá Boleslav, Hradec Králové, Pardubice, Karlovy Vary, Plzeň, Liberec, Děčín, Ústí nad Labem, Dolní Břežany

Diabetolog (M/Ž) variabilní forma úvazku a konkurenceschopný plat!

Hledáme zkušeného diabetologa, který se připojí k našemu týmu odborníků na zdravotní péči. Tato pozice je určena pro lékaře s vášní pro péči o pacienty s diabetem a schopností poskytovat komplexní a soucitnou péči.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Variabilní rozsah a forma spolupráce - otevřeni jsme různým formám pracovního vztahu.
  • Možnost služebního automobilu u vybraných odborností: možnost využívání i pro soukromé účely.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Sick days (3 dny).
  • Příspěvek na bydlení.
  • Slevy na sportovní a wellness aktivity.
  • Stravenky.
  • Cafeteria až 6 000 Kč/rok.
  • Členské příspěvky: Pokrytí nákladů za registraci a členství v odborných komorách.
  • Možnost příspěvku na penzijní připojištění nebo životní pojištění.
  • Očkování proti chřipce.
  • Odměna za nového kolegu: - poděkování za doporučení nového člena týmu.

Náplň Vaší práce:

  • Diagnostika, léčba a sledování pacientů s diabetem.
  • Navrhování a implementace individuálních plánů léčby.
  • Poskytování poradenství ohledně životního stylu, stravování a cvičení pro pacienty s diabetem.
  • Spolupráce s dalšími členy zdravotnického týmu a případně s pacientskými organizacemi.

Naše požadavky:

  • Praxe v oboru výhodou.
  • Podmínkou je VŠ vzdělání se specializací k výkonu povolání.
  • Znalost zdravotnické legislativy ČR, lékařských a ošetřovatelských standardů.
  • Vynikající schopnost komunikace a empatie v přístupu k pacientům.

Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete svůj životopis, těšíme se na spolupráci!

Abonnieren

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít