Základní informace

Práce na plný úvazek

Klášterec nad Ohří, Kadaň, Chomutov, Ostrov, Stráž nad Ohří, Podbořany, Louny

45000 Kč - 50000 Kč

Nákupčí (M/Ž) - flexibilní pracovní doba, atraktivní mzda, vhodné i pro absolventy

Jsme součástí nadnárodního koncernu a světovým výrobcem plastových komponentů a součástek do automobilů světových značek.Přijmeme kolegu nebo kolegyni, do naší nadnárodní společnosti na pozici nákupčí.

Nabízíme:

  • Mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností
  • Flexibilní pracovní doba
  • Dotované závodní stravování
  • Dny dovolené navíc
  • Roční bonus
  • Odměny za odpracované roky
  • Firemní soutěže

Náplň práce:

  • Vyhledávání nových dodavatelů
  • Jednání s dodavateli,  porovnávání cenových nabídek
  • Zabezpečení dodávek zkušebních vzorků a PPAP dokumentace
  • Plnění finančních úspor
  • Reporting a provádění ročního hodnocení dodavatelů

požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ na komunikativní úrovni (NJ -  výhodou)
  • MS Excel – výborná znalost
  • Pozice je vhodná i pro absolventy
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Praxe na obdobné pozici ve firmě certifikované dle ISO9001 nebo IATF16949 - výhodou

Abonnieren

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít