Základní informace

Práce na plný úvazek

Frýdek-Místek, Ostrava

45000 Kč - 50000 Kč

Konzultant ELEKTRO - technická podpora (M/Ž), home-office, pracovní doba 8 hodin denně PO-PA, atraktivní mzda

Velkoobchod s komponenty pro obnovitelné energie, jež působí ve více než 30 zemích světa hledá do svého teamu nového kolegu:

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr - po zapracování smlouva na dobu neurčitou
  • Pracovní doba 8 hodin denně PO-PA , jednosměnný provoz, víkendy jsou VOLNÉ
  • Možnost práce na home-office
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Práce v příjemném prostředí malého kolektivu
  • Kvalitní zaučení, teamové zázemí
  • Notebook, služební telefon i pro soukromé účely
  • Stravenkový paušál
  • Firemní akce
  • Příspěvek na penzijko/životko
  • MultiSport karta

Popis pracovní pozice :

  • Řešení technických problémů po telefonu
  • Zaškolování zákazníků (instalační firmy)
  • Jednání se zahraničními dodavateli a českými a slovenskými zákazníky
  • Občasné pracovní cesty po ČR a SR
  • Spolupráce v rámci týmu technických poradců ve Frýdku Místku a komunikace s kolegy v Praze

Požadujeme:

  • Vzdělání v oboru elektro – SŠ s maturitou s min. praxí 2 roky nebo VŠ i bez praxe
  • Pokročilá znalost práce v Microsoft Windows a MS Office
  • Znalost AJ na komunikační úrovni (A2-B1) – čtení návodů k použití, komunikace s dodavateli emailem, občasná přímá komunikace
  • Aktivní řidič osobního automobilu
  • Manuální zručnost, samostatnost, ochota na sobě pracovat, zájem o fotovoltaiku, příjemné vystupování

V případě zájmu budu ráda, když mě budete kontaktovat Jitka Šeiner

Abonnieren

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít