Základní informace

Práce na plný úvazek

Plzeň, Nýřany, Dobřany, Stod, Blovice, Přeštice, Třemošná, Rokycany, České Budějovice, Karlovy Vary, Frýdek-Místek, Ostrava

Stavební mistr, polír (M/Ž) - zaměstnanecké slevy, roční odměny, stravenkový paušál, příspěvek na připojištění!

Do mezinárodní stavební společnosti hledáme stavebního mistra / políra, který se připojí k našemu týmu. Pokud máte vášeň pro stavebnictví a zkušenosti s řízením a kontrolou prací na stavbě, pak jste na správném místě!

Co můžeme nabídnout?

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Roční odměny
  • 25 dnů dovolené
  • Jistota u prosperující firmy se zahraniční účastí
  • Možnost výuky německého jazyka
  • Pravidelné školení a vzdělávání
  • Pravidelné teambuildingy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál
  • Možnost zajistit dočasné ubytování v místě stavby
  • Slevy na nákup stavebního materiálu a nového vozidla
  • Stravné při přenocování v rámci stavebních projektů

Co budete dělat?

  • Řízení daného úseku v místě realizace
  • Kontrola provedených prací subdodavatelů a ručení za jejich kvalitu
  • Kontrola dodržování BOZP
  • Práce s technickou dokumentací
  • Spolupráce s technickým dozorem

Co požadujeme?

  • SOU / SŠ vzdělání stavebního směru
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Spolehlivost, loajálnost, flexibilita
  • Ochota pracovat na stavbách po celé ČR (dle projektů)

Pokud jste připraveni přijmout výzvu a stát se klíčovým členem našeho týmu, zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na možnost setkání!

Abonnieren

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít