Základní informace

Práce na plný úvazek

Praha, Beroun, Rudná, Kladno

65000 Kč - 70000 Kč

HLAVNÍ ÚČETNÍ (M/Ž)pro středně velkou společnost, se silným zázemím!

Vstupte do našeho finančního týmu, který vede zkušený Finanční ředitel. Hledáme šikovnou Hlavní účetní, která přinese své schopnosti do naší úspěšné mezinárodní společnosti v odvětví, jež prochází rapidním růstem.

CO NABÍZÍME:

  • Práci v úspěšné mezinárodní společnosti s výrazným růstem.
  • Možnost podílet se na rozvoji obnovitelných zdrojů v ČR.
  • Stabilní zaměstnání a příjemné pracovní prostředí.
  • Osobní rozvoj s možností rozšíření specializace.
  • Široký balíček benefitů, včetně notebooku, mobilního telefonu, 5 týdnů dovolené, sick days, odborného vzdělávání, výuky angličtiny na pracovišti, stravenkového paušálu a firemních akcí.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení a atraktivní bonusový systém.
  • Nástup ihned nebo podle dohody.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM:

  • Plné vedení a kontrola finančního účetnictví včetně měsíčních a ročních uzávěrek.
  • Pečlivá evidence a kontrola účetních dokladů.
  • Účetní zpracování faktur s důrazem na nákupy z EU a třetích zemí.
  • Účtování bankovních výpisů, plateb závazků a dobropisů.
  • Evidence DPH, DPPO, daní z nemovitostí, silniční daně.
  • Správa dlouhodobého majetku a leasingu.

POŽADUJEME:

  • Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici.
  • Výbornou znalost účetnictví a orientaci v daňových zákonech.
  • Znalost MS aplikací, zejména Excelu.
  • Výhodou je zkušenost s AP+ nebo SAP.
  • Středně pokročilá úroveň anglického jazyka.
  • Samostatnost, loajalitu a dobré komunikační dovednosti.

BUĎTE KLÍČOVÝM HRÁČEM V NAŠEM TÝMU - NASTUPTE DO ČELA KVALITNÍHO ÚČETNICTVÍ!

Abonnieren

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít