Základní informace

Práce na plný úvazek

Kadaň, Chomutov, Žatec, Louny, Klášterec nad Ohří, Vejprty, Kovářská, Stráž nad Ohří

Majetková/Finanční účetní M/Ž. Mnoho benefitů, možnost se zdokonalovat v jazyce, pružná pracovní doba

Co vám můžeme nabídnout:

  • Pozitivní pracovní atmosféra.
  • Flexibilita v pracovních hodinách.
  • Finanční odměny čtvrtletně.
  • Možnosti pro další vzdělávání a rozvoj dovedností.
  • Firemní akce a večírky.
  • Odměny za vaší dlouhodobou spolupráci.
  • Zaměstnanecký tarif ZAME po zkušební době.
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění po uplynutí zkušební doby.
  • Odměny za proaktivní přístup.
  • 25 Dnů dovolené

Co vás čeká:

  • Budete pracovat s účetním softwarem Helios.
  • Zodpovědnost za správnou evidenci majetku v souladu s daňovými předpisy.
  • Zkušenost s roční inventarizací podle US GAAP a místních účetních standardů.
  • Schopnost připravit potřebné podklady pro uzávěrky.
  • Zkušenost a znalost s vedením a účtováním pokladny.
  • Pravidelná kontrola a inventarizace účtů.
  • Schopnost zastupovat a plnit úkoly v rámci finančního oddělení.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Absolvované středoškolské vzdělání ukončené maturitou ( Výhodou ekonomika ).
  • Praktické zkušenosti s účetnictvím a znalost platných daňových zákonů.
  • Případná znalost a zkušenost s US GAAP bude považována za výhodu.
  • Schopnost efektivně pracovat s počítačem a programy MS Office.
  • Minimální základní úroveň anglického jazyka.

Pokud máte zájem o tuto pozici, je důležité mít odpovídající znalosti, dovednosti a zkušenosti v oblasti účetnictví a daňové evidence, stejně jako schopnost pracovat s programem Helios a znalost anglického jazyka na základní úrovni.

Pokud Vás ale nabídka zaujala, neváhejte zaslat Váš životopis.

Abonnieren

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít