Základní informace

Práce na plný úvazek

Praha, Praha 10, Praha 1, Praha 5, Praha 4, Kladno, Hostivice, Říčany, Jesenice, Černošice, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Praha, Praha 9

35000 Kč - 40000 Kč

!!! Řidič-(Skupiny C) M/Ž obsluha technických vozidel, Možnost IČO, Mnoho Bonusů !!!

Hledáme řidiče s vášní pro řízení! Máte zkušenost nebo alespoň nadšení sedět za volantem a cítíte se v autě jako ryba ve vodě? Tuto příležitost byste neměli nechat uniknout! Zajímavá práce pro stabilní společnost… Více info níže a telefonicky.

Co nabízíme:

  • Atraktivní odměna: 215 Kč za každou odpracovanou hodinu.
  • Možnost spolupráce na IČO
  • Možnost vstoupit do světa řidičů technických vozidel i bez předchozí praxe rádi Vás zaškolíme!
  • Pohodovou práci v stabilní společnosti, která si váží svých řidičů.
  • Flexibilní pracovní dobu převážně od pondělí do pátku, s možností upravit ji podle svých potřeb.
  • !!!Finanční motivaci ve formě náborového příspěvku!!!
  • Příplatky za víkendovou práci ve výši 30% pro ty, kteří jsou ochotní pracovat i o víkendech.
  • Denní stravenky v hodnotě 80 Kč,
  • Příspěvky na životní a penzijní pojištění pro vaši dlouhodobou jistotu.
  • Možnost ubytování, pokud to bude vyhovovat Vám a nám. (Po domluvě)

Co budete dělat:

  • Budete se starat, udržovat a obsluhovat technická vozidla, včetně kropících vozů, smetáků, sypačů, radlic a dalších.
  • Budete mít na starost převážně oblasti Kladna, Prahy a okolí.
  • Vaším úkolem bude postarat se o čistotu a provozuschopnost silnic a chodníků ve zmiňovaných lokalitách.

Co byste měli splňovat:

  • Řidičský průkaz skupiny C. Aktivní řidič (profesní průkaz výhodou, ale ne nutností)
  • Zdravotní stav, který umožňuje bezpečné řízení vozidla.
  • Čistý trestný rejstřík.
  • Být pracovitý a nebát se i manuální práce.

Pokud jste nadšený řidič a splňujete uvedené požadavky, neváhejte a zaujme-li vás tato nabídka, obraťte se na nás. Zdokonalte své řidičské dovednosti a získejte skvělou pracovní příležitost! Budeme se těšit na naši spolupráci.

Abonnieren

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít