Základní informace

Práce na plný úvazek

Děčín

014|| Operátor/ka příjmu zařízení k opravě - HPP - 26.600 + po dobu 3 měsíců motivační složka 2000Kč !

Jsme dynamická a rostoucí společnost JOB LEADER, která se zaměřuje na poskytování pracovních příležitostí a hledáme právě tebe.

Co nabízíme:

  • MZDA AŽ 26 600 Kč
  • Měsíční Bonusy a Prémie dle Vašeho Výkonu - Vaše dobře odvedená práce se rozhodně vyplatí.
  • Příspěvek na stravování
  • RANNÍ A ODPOLEDNÍ SMĚNA!
  • Dlouhodobou spolupráci v moderním prostředí a zisku zkušeností s výrobou a servisem zařízení pro bankovní sektor
  • PO DOBU 3 MĚSÍCŮ MOTIVAČNÍ SLOŽKA 2000 KČ! Získejte odměnu za svůj začátek!

Náplň práce:

  • registrace přístrojů k opravě v systému PC
  • vytištění vstupních dokumentů k zásilkám
  • Jste naším detektivem pro technické problémy - diagnostika zařízení, zjištění chybovosti k případné opravě
  • vizuální kontrola zařízení
  • práce na ranní a odpolední směnu, u vlastního pracovního stolu (práce v sedě)

Požadujeme:

  • PRAXE VE VÝROBĚ MINIMÁLNĚ 1 ROK PODMÍNKOU! Zkušenosti jsou klíčem k úspěchu!
  • Vaše dovednosti s počítačem budou využity ! Základní znalost práce s PC: Excel, zapisování dokumentace, tištění dokumentů
  • samostatnost a důslednost
  • čistý trestní rejstřík

Další informace o společnosti JOB LEADER a naše aktuální pracovní příležitosti najdeš na našich webových stránkách www.jobleader.cz.

Společnost JOB LEADER je zastáncem rovných příležitostí a vítáme různorodost v našem pracovním týmu.

Abonnieren

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít