Základní informace

Práce na plný úvazek

Podbořany, Žatec, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Chomutov, Blšany, Měcholupy, Postoloprty

Svařovací technik (M/Ž) - náborový příspěvek, příspěvek na dopravu, a dovolená navíc!

Připojte se k našemu týmu jako Svařovací technik a převezměte dohled nad svařovacím procesem ve výrobě.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Vzdělávání a příležitost k rozvoji, možnost spolupráce na novém projektu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Relokační balíček
  • Příspěvek na bydlení
  • Náborový bonus
  • Bohatý bonusový
  • Benefitní systém, včetně příspěvku na dopravu
  • Variabilní složku mzdy
  • Vánočního bonus
  • Odměny za pracovní výročí
  • Dovolené navíc
  • Cafeterie systém a příspěvek na penzijní připojištění

Náplň Vaší práce:

  • Dozor nad svařovacím procesem v rámci výroby
  • Oprava problémů se svařovacím zařízením
  • Dokumentace provedených opatření
  • Zajištění dostupnosti svařovacích zařízení pro výrobní operace
  • Hodnocení chyb a problémů se svařovacím vybavením
  • Navrhování plánů preventivní údržby a dohled nad jejich implementací
  • Podpora při tvorbě plánu preventivní údržby ve spolupráci s dalšími odděleními, včetně výroby a kvality...

Jaké požadavky byste měli mít?

  • Znalost anglického jazyka na úrovni B1-B2
  • 3-5 let praxe v oblasti svařování
  • Svářečské oprávnění MIG/MAG.
  • Zkušenosti s programování robotů.
  • Znalost normy ČSN EN ISO 3834, a standardních požadavků na kvalitu dne ČSN EN.
  • Znalost čtení technických výkresů.
  • Zkušenost s reportingem, vedení evidence provedených změn.

Těšíme se na případnou spolupráci!

Abonnieren

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít