Základní informace

Práce na plný úvazek

Praha, Most, Kladno, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Louny

Expert v oblasti kvality a 3D metrologie (M/Ž) - moderní technologie a pracovní prostředí!

Přidejte se k našemu týmu v neustále se rozvíjející společnosti! Hledáme zkušeného a motivovaného jedince, který se stane klíčovým hráčem v našem oddělení kvality!

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Stabilní a inspirativní pracovní prostředí v rámci dynamického týmu
  • Konkurenční finanční ohodnocení.
  • Kariérní rozvoj: Podporujeme vaše profesní dovednosti a nabízíme širokou škálu vzdělávacích příležitostí.
  • Motivační benefity: Kromě pevného platu můžete očekávat pravidelné odměny a bonusy za vaše vynikající výkony, abyste se cítili oceněni a motivováni.
  • Moderní technologie a pracovní prostředí.
  • Společenské události a setkání.

Náplň Vaší práce:

  • Řízení týmu specializovaného na 3D metrologii
  • Provedení testů, inspekcí a analýz dle stanovených postupů a plánu kontrol
  • Spolupráce s výrobou, projekčním a procesním oddělením
  • Hodnocení výsledků měření s cílem zlepšení kvality výrobků
  • Plánování kalibrací a údržby 3D měřícího zařízení
  • Školení nových členů týmu v oblasti 3D laboratoře
  • Sestavování dokumentace dle požadavků zákazníka a interních procesů
  • Monitorování souladu s požadavky zákazníka
  • Správa a údržba měřidel

Jaké jsou naše požadavky:

  • SŠ technického oboru.
  • Znalost Aj na úrovni minimálně B2.
  • Praxe v oblasti kvality minimálně 3 - 5 let.
  • Zkušenosti s 3D měřením (včetně práce s CAD modely) pomocí softwaru Calypso.
  • Znalost metod statistického procesního řízení (SPC).
  • Schopnost práce s technickou dokumentací.
  • Hodnocení tolerance od dodavatelů a technických norem zákazníka.

Přidejte se k našemu týmu a společně budujme úspěšnou budoucnost!

Abonnieren

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít