Základní informace

Práce na plný úvazek

Žatec, Osek, Podbořany, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Louny, Postoloprty, Chomutov, Most, Teplice

40000 Kč - 45000 Kč

INSPEKTOR KVALITÁŘ (M/Ž) - SKVĚLÉ BONUSY I MZDA!

Pro našeho klienta hledáme kolegu na pozici inspektora kvality, který rozšíří náš tým v high-tech opravárenském centru.

CO VÁS ČEKÁ?

  • Zajímavá různorodá náplň práce – nejsme linková výroba, ale pracujeme na dlouhodobých kusových zakázkách.
  • Férové jednání a přátelská atmosféra - všichni si tykáme.
  • Atraktivní systém odměňování - dělíme se všemi zaměstnanci o naše úspěchy.
  • Korporátní bonus vyplácen 1x ročně.
  • Výkonnostní bonus vyplácen 2x ročně.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na stravování do mzdy.
  • Benefit karta – respektujeme individuální preference každého zaměstnance, každý rok Vám nadělíme 13760 Korun do Cafeterie.
  • Multisport karta.
  • Parkování v areálu.
  • Možnost stravování v kvalitní kantýně na pracovišti.
  • Skvělá káva zdarma.
  • Životní a penzijní pojištění – za rok Vám přispějeme až 24 000 Kč.
  • Jazykové kurzy zdarma – pestrá nabídka jazykových kurzů na míru přímo na pracovišti.
  • Příplatky za práci o víkendech a v noci nad rámec zákona.
  • Firemní akce.
  • Stabilní zázemí odměňující loajalitu a nabízející podmínky k neustálému růstu – průměrná doba setrvání jednoho zaměstnance je 15 let!
  • Výhody práce pro úspěšnou mezinárodní společnost – jedinečná možnost spolupracovat na mezinárodních projektech, vycestovat do zahraničí na školení či aktivně využívat cizí jazyky na pracovišti.
  • Kariérní růst a příležitosti k osobnímu rozvoji v mezinárodní firmě.

VAŠE HLAVNÍ ÚKOLY?

  • Provádění visuální a rozměrové kontroly (ruční měření nebo vyhodnocování výsledků z měřícího protokolu souřadnicového měřícího stroje).
  • Na základě provedené kontroly rozhodnutí o použití, opravě, či vyřazení dílů.
  • Zaznamenávání výsledků inspekce do elektronického systému.
  • Spolupráce na tvorbě procesních návodů.
  • Práce ve směnném provozu v ranních a odpoledních směnách.

JAK SI VÁS IDEÁLNĚ PŘEDSTAVUJEME? MÁTE…

  • Min. výučení v technickém oboru ukončeno maturitní zkouškou.
  • Schopnost číst a interpretovat výrobní výkresy a dokumentaci.
  • Zkušenosti s měřícími nástroji (posuvné měřítko, mikrometr, kalibr atp.) - nutné znát odečítání hodnot z mechanických, mikrometrických měřidel, nikoliv pouze z digitálních číselníků
  • Základní znalost práce s PC.
  • Výhodou je praxe ve strojírenství, kvalitě, či kontrole.

Abonnieren

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít