Základní informace

Práce na plný úvazek

Ústecký kraj

50000 Kč - 70000 Kč

Mám zájem

Procesní inženýr s nástupním platem až 70 000 Kč.

Jsme stabilní dlouholetá společnost pocházející z bavorského města Augsburg. Zabýváme se zakázkovou výrobou elektroniky. Naše alfa omega je výroba elektroniky pro měřící nástroje.
Do našeho týmu hledáme uchazeče kteří mají zájem se proaktivně podílet na rozvoji a dosahování té největší kvality na trhu.
Za námi stojí více než 29 let zkušeností a spokojených zákazníků kterým se snažíme být tím nelepším partnerem.
Ovšem není spokojeného zákazníka bez spokojenosti naších zaměstnanců. Pro které si vyhrazujeme co nejlepší pracovní podmínky a širokou škálu benefitů.Co spočívá v roli procesního inženýra?


PI se specializuje na optimalizaci řízení a zlepšování průmyslových procesů a operací. Jeho hlavním cílem je zefektivnit výrobní nebo provozní procesy za účelem dosažení vyšší kvality výrobků nebo služeb snížení nákladů zvýšení produktivity a zlepšení celkového výkonu organizace.

Role procesního inženýra zahrnuje analýzu a hodnocení existujících procesů identifikaci slabých míst a možností zlepšení návrh a implementaci nových procesů sledování a kontrolu procesních parametrů sběr a analýzu dat vyhodnocování výsledků a navrhování a implementaci opatření na zlepšení procesních výkonů.Koho hledáme?


Hledáme kandidáta který bude mít ukončené SŠ / VŠ vzdělání v oboru elektrotechniky a doplnil to odpovídající praxí v daném odvětví. Zvládal programování v LabView (nebo v jiných programovacích jazycích)
Také je pro nás velice důležité aby uchazeč měl znalost v oblasti elektronických dílů desek plošných spojů a elektronických zařízení včetně jejich oprav.

A v neposlední řadě neměl problém komunikovat v ANGLIČTIN s kolegy a nadřízenými napříč společností.Co Vám můžeme nabídnout?


Pokud si myslíte že splňujete požadavky které jsou nastíněny v odstavcích nad tímto textem jsme ochotni Vám nabídnout mzdu dosahující až 70 000 Kč a benefity které jistě doufáme posunou Váš zájem o pár stupínků výše :-).

Abychom byli konkrétní jedná se o:
Dovolená navíc
Finanční bonusy / prémie
Pracovní prostředky (mobil notebook...)
Kariérní růst
Firemní akce
Pružná pracovní doba
Vzdělávací kurzy
13.mzda
Kafetérie
Příspěvek na stravování

Abonnieren

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít