Základní informace

Práce na plný úvazek

Jihočeský kraj

85000 Kč - 90000 Kč

Mám zájem

Vezměte do ruky otěže stavebního projektu - roční prémie ubytování různé varianty pracovní doby

Stavby jsou náš svět věnujeme se jim od samého začátku rosteme a patříme mezi nejlepší. Kvalitně odvedená práce od začátku až do konce projektu je to na čem si zakládáme. Momentálně tu jeden takový projekt máme a hledáme zkušenou osobnost která se chopí jeho vedení. A pokud:

máte dostudovanou střední nebo vysokou školu stavebního směru
zkušenosti na podobné pozici
řidičský průkaz skupiny B

jste právě vy ta osoba kterou hledáme do svých řad a můžete převzít zodpovědnost za projekty pozemních mostních silničních a železničních staveb.
Práce vedoucího projektu vyžaduje značnou míru časové flexibility nicméně za svůj výkon můžete očekávat adekvátní ohodnocení. Vedle finančního ohodnocení vás čeká řada benefitů které vám zpříjemní jak práci tak volný čas. Mezi ně patří:

roční prémie
lekce NJ přímo na pracovišti
možnost využití služebního vozu
možnost ubytování
příspěvek na penzijní připojištění
různé varianty pracovní doby na výběr
stravenkový paušál
25 dnů dovolené
pravidelné teambuildingy
školení a vzdělávání

Jistit vás vždy bude zázemí prosperující mezinárodní firmy. Naše vztahy zakládáme na spolehlivosti a loajalitě a to jak s partnery tak se zaměstnanci. Zašlete nám svůj životopis těšíme se na spolupráci.

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít