Základní informace

Práce na plný úvazek

Ústecký kraj

25000 Kč - 29000 Kč

Zvýšili jsme mzdy a máme nové benefity.

Krize nás neohrožuje naopak rosteme. Jen u nás ti můžeme nabídnout nadstandartní bonusy s nejlépe placenými přesčasy v kraji 70 % za přesčasovou směnu. Navíc dostaneš příspěvek na dojíždění! Čti dál není to vše.

Nabízíme:
Navýšili jsme mzdu na 29 000 Kč (bez přesčasů)
Pokud si chceš vydělat ještě více za přesčas připlácíme 70%
Docházkový bonus pouze u nás 2000 Kč /měsíčně
Příspěvek na dojíždění jen u nás 1000 Kč / měsíčně
Zálohy každý týden na účet nebo v hotovosti
Hned při nástupu ti zaplatíme Jeřábnický + Vazačský kurz
Motivační bonus až 6000 Kč / měsíčně
Stravování je zajištěno přímo u nás v kantýně. Na oběd ti přispějeme.
5 týdnů dovolené

Náplň práce:
nejedná se o pásovou výrobu na práci máš dostatek klidu a času
čeká tě přímá práce s válcovacím strojem následný dohled nad strojem a kontrola kvality a rozměrů válcovaných pásů.
můžeš se profesně posunout a časem se naučit stroje nejen ovládat ale také seřizovat. Provádět údržbu strojů a tím získat možnost vyšší pozice a tím pádem i výdělku.
provoz u nás funguje jak ve 3 směnném provoze tak i krátký dlouhý týden 12h směny. Vše je o domluvě.

Požadujeme:

Předchozí praxe ve strojírenství velkou výhodou nikoliv nutností
Plnoletost
Zručnost a technické myšlení
Fyzická zdatnost občas zvedneš něco těžšího

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít