Základní informace

Práce na plný úvazek

Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj

25000 Kč - 40000 Kč

Tesař - možnost ubytování až 40.000-

Jsme společnost zahrnující stavební projekty ve všech stavebních odvětvích. Jsme nezávislí na externích dodavatelích máme k dispozici svoje vlastní závody na těžbu a zpracování surovin výrobu betonu apod.

Stavíme s ohledem na budoucnost a v nejvyšší kvalitě!

Aktuálně rozšiřujeme svůj kolektiv o pozici: tesař (m / ž) hledáme jak zkušené kandidáty tak absolventy!

Náplň práce:

- Provádění odborných tesařských prací na stavbách v ČR
- Komunikace s nadřízeným
- Práce na stavbách v ČR
- Ad-hoc úkoly

Požadujeme:

- Výuční list v oboru nebo několikaletá praxe
- Trestní bezúhonnost
- Zručnost
- Zodpovědnost
- Řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

- Hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
- 5 týdnů dovolené
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Možnost ubytování
- Stravenkový paušál
- Prémie

Budeme se těšit na Vaše reakce.

Abonnieren

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít