Základní informace

Práce na plný úvazek

Celá ČR, Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský

28000 Kč - 31500 Kč

Operátor výroby mzda až 31 500 Kč

Mzda až 31 500 Kč jen za 15 směn v měsíci a každý měsíc vám dáme 1000 kč navíc jako odměnu za dobrou docházku od nás. Líbí se vám to? Čtěte dále není to všechno.

Nabízíme:

-Smlouvu na HPP

-Mzdu až 31 500 Kč + každý docházkový bonus 1000 kč od agentury

-Nadstandartní příplatky:

Příplatek za práci přesčas + 50 %

Příplatek za práci o víkendu + 25 %

Příplatek za práci v noci + 50 %

Příplatek za odpolední směnu 22 Kč/ hodina

Příplatek za prostředí 1150 Kč/ hodina

Svátek + 100%

-5 týdnů dovolené

-dotované stravování

-Zálohy každý týden

Požadujeme:

-Praxe nehraje roli ale šikovnost a pravidelná docházka ano.

-Dobrou fyzičku celou směnu.

-Manuální zručnost

Náplň práce:

-Máme více volných pozic a práci najdeme skoro pro každého.

- Primárně bude vaší náplní práce výroba a kompletace chladičů a kondenzátorů pro automotive

-Pracujeme v režimu 12h směn (krátký dlouhý týden) nebo 3 směnném provoze (75h směny)

Neváhejte se nám ozvat a domluvíme si osobní pohovor. Tešíme se na budoucí spolupráci.

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít