Základní informace

Práce na plný úvazek

Ústecký kraj

22000 Kč - 27000 Kč

Pracovník válcovny mzda až 26 500 Kč bez praxe

Nemáš praxi ale nebojíš se práce? Pokud jsi technický typ fyzická práce ti nevadí a chceš získat praxi ve výrobě můžeš si pro začátek vydělat až 26 500Kč a díky možnosti přesčasů i více. Každou práci navíc rádi odměníme. Navíc jen u nás dostaneš příspěvek na dojíždění! Líbí se ti to? Čti dál není to všechno.

Nabízíme:
-Smlouvu na HPP
-Mzdu až 26 500 Kč
-Nadstandartní příplatky:
Příplatek za práci přesčas + 40%
Příplatek za práci o víkendu + 30%
Příplatek za práci v noci + 10%
Příplatek za odpolední směnu 450 Kč/ hodina
Svátek + 100%
-Stravování je zajištěno přímo u nás v kantýně. Na oběd ti přispějeme.
-5 týdnů dovolené
-Zálohy každý týden
-Docházkový bonus jen u nás 1000 Kč /měsíčně
-Příspěvek na dojíždění jen u nás 1000 Kč

Požadujeme:
-Praxe nehraje roli ale pravidelná docházka ano.
-Předchozí praxe ve strojírenství velkou výhodou

Náplň práce:
-nejedná se o pásovou výrobu na práci máš dostatek klidu a času
-nejdříve si musíš práci připravit: připravit bloky k válcování a odvážet vyrobené svitky
-čeká tě přímá práce s válcovacím strojem následný dohled nad strojem a kontrola kvality a rozměrů válcovaných pásů.
-dáme ti šanci se i profesně posunout a časem se naučit stroje nejen ovládat ale také seřizovat. Provádět údržbu strojů a tím získat možnost vyšší pozice a tím pádem i výdělku.
-provoz u nás funguje jak ve 3 směnném provoze tak i krátký dlouhý týden 12h směny. Vše je o domluvě.

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít