Základní informace

Práce na plný úvazek

Ústecký kraj

30000 Kč - 39000 Kč

Mzda až 39 000 Kč jen za 15 směn v měsíci

Všude je něco u nás je horko. Pokud vám teplo nevadí můžete si vydělat až 39 000 Kč pouze za 15 směn v měsíci. Líbí se vám to? Čtěte dále není to všechno. Nově máme benefity za přesčasové směny.

Nabízíme:
Smlouvu na HPP BEZ ZKUŠEBNÍ DOBY
Mzdu až 39 000 Kč
Nadstandartní příplatky:
Příplatek za práci přesčas + 30%
Příplatek za práci o víkendu + 30%
Příplatek za práci v noci + 15 Kč/ hodina
Příplatek za odpolední směnu 5 Kč/ hodina
Svátek + 100%

Stravenkový paušál v průměru 500 Kč/měsíc
5 týdnů dovolené
Zálohy každý týden

Požadujeme:
Praxe nehraje roli ale pravidelná docházka ano.
Dobrou fyzičku celou směnu stojíte a sem tam zvednete nebo přesunete něco těžšího.
Základní ovládání PC (zapnout vypnout zaškrtnout počet kusů atd.)

Náplň práce:
Máme více volných pozic a práci najdeme skoro pro každého můžete tedy dělat např.: promíchávání hliníku v tavných pecích
kontrola nahřátí pecí a odstraňování strusky
řezání odlitého hliníku na tavné pile
Pracujeme v režimu 4 dny práce a 4 dny zábavy (12h směny)

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít