Základní informace

Práce na plný úvazek

Ústecký kraj

26000 Kč - 30000 Kč

Manipulant skladu; půlroční bonusy!

Do naší výrobní a přátelské společnosti hledáme šikovného skladníka!

Náplň práce:

- Přemisťování a rozvoz materiálu dle aktuálních požadavků
- Zásobování výrobních linek materiálem
- Vykládky a nakládky hotových dílů
- Pravidelná kontrola skladového materiálu
- Dodržování systému FIFO
- Příjem a výdej zboží

Co od vás očekáváme:

- Praxi na obdobné pozici min. 1 rok
- Průkaz řízení VZV
- Manuální zručnost a fyzickou zdatnost
- Znalost skladového hospodářství
- Samostatnost a zodpovědnost
- Schopnost používat PC na běžné věci ( email textový dokument ...)
- Ochota pracovat ve třísměnném provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na dopravu ve výši 2 000 Kč za měsíc
- Stravenky
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Půlroční bonusy
- Odměna za doporučení nového zaměstnance až 30 000 Kč

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít