Základní informace

Práce na plný úvazek

Praha

30000 Kč - 70000 Kč

Specialista/ka finančních služeb - mzda až 70.000

Jsme finančně poradenská kancelář sídlící v samém srdci Prahy která se zabývá správou osobních financí svých klientů. Jsme tým převážně mladých lidí a uslyšíme rádi i o tobě!

Aktuálně hledáme do týmu kolegu/kolegyni který/á má zkušenost na obdobné pozici.
Pokud ne a jsi alespoň absolvent SŠ/VŠ a máš chuť se učit novým věcem a nevadí ti pracovat sám na sebe (ŽL případně DPP) neváhej zaslat svůj životopis.

Co Vás čeká:

-Kompletní zaučení na poli finančního trhu
-Juniorní uchazeči budou pečlivě nasávat znalosti zkušených kolegů
-Řešení obchodních případu na stávajících klientech společnosti
-Aktivní vyhledávání nových klientů a poskytování perfektní péče
-Juniorní poradci pracují v kanceláři na Praze 1

Co od Vás očekáváme:

-SŠ vzdělání s maturitou
-Zkušenost v oboru nebo na obdobné pozici je určitě výhodou
-Ochotu na sobě dále pracovat
-Komunikativní dovednosti
-Zájem o sebevzdělávání v oblasti financí
-Řídit si svůj čas a být za sebe zodpovědný

Co Vám můžeme nabídnout:

-Flexibilní pracovní dobu
-Možnost home-office pro seniorní poradce
-Fixní mzda
-Neomezené provize a bonusy za práci
-Možnost budovat kariéru juniorních i seniorních uchazečů
-Příspěvek 1500 Kč při zakládání živnosti
-Zázemí kanceláří v centru Prahy
-Možnost profesního růstu

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít