Základní informace

Práce na plný úvazek

Ústecký kraj

25000 Kč - 30000 Kč

Stabilní firma v Kadani hledá spolehlivého skladníka BOHATÉ BENEFITY

Společnost působící na Českém trhu více než 10 let vyrábějící filtrační systémy hledá spolehlivého skladníka.

Co bude náplň Vaší práce?
Přijímat a naskladňovat materiál a zboží
Vydávat materiál do výroby
Vyplňovat dokumentaci ke zboží a materiálu
Připravovat hotové výrobky k expedici
Kontrolovat připravené zakázky

Co od Vás požadujeme?
Pečlivost a organizační schopnosti
Ukončené SOU/SŠ
Praxe na podobné pozici min. 1 rok
Základní znalost AJ
Práce na PC
Zkušenost s obsluhou VZV

Na co se můžete těšit?
Čtvrtletní bonusy
25 dní dovolené
Příjemný kolektiv a super nadřízený
Příspěvek na dopravu
Stravenky 100Kč ZA KAŽDÝ ODPRACOVANÝ DEN
Příspěvek na penzijní pojištění
Výhodné volání pro Vás a celou Vaši rodinu.
Zaměstnanecké akce (Teambuilding Novoroční večírek aj.)
Ranní/odpolední směny

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít