Základní informace

Práce na plný úvazek

Královéhradecký kraj

55000 Kč - 60000 Kč

Quality Manager s možností seberealizace

Do naší firmy hledáme vedoucího kvality který má zkušenosti s vedením lidí a který chce posouvat obor kvality vpřed.
Stabilní a inovativní firma založena již v roce 1992. Velký lídr v oboru Agrodivize a v potravinářské divizi.

Co od Nás můžete očekávat:
Kafetérie
Příjemné a stabilní zázemí
Super kolektiv
Osobní růst
Podpora při rozjezdu
Osobní ohodnocení dle splněných cílů
Telefon a notebook
Příspěvky na stravování
Příspěvek na dětské letní tábory
Poukázky na sport relaxaci a kulturu
Možnost dalšího vzdělávání

Co Vás čeká:

Řízení kvality koordinace procesů zákaznické dodavatelské a výrobní kvality
Vedení přímých jednání se zákazníky (převážně zahraničními)
Zodpovědnost za systém kvality FSSC 22 000 Halal Košer FDA
Přímý jednání s dodavatelem a odběratelem (převážně zahraničními)
Zlepšování opatření ke zvyšování kvality procesů a výrobků
Zavádění procedur HACCP
Vedení samostatných projektů výběrové řízení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Znalost Aj na komunikativní úrovni
Znalost na PC (Word Excel )
Pečlivost a samostatnost
Vyjednávací a organizační schopnosti
Komunikativnost

Místo výkonu práce: Bydžov

V případě zájmu o více informací budu rád když mě budete kontaktovat.
[email protected]

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít