Základní informace

Práce na plný úvazek

Praha, Středočeský kraj

33500 Kč - 46000 Kč

Naordinujte si skvělou budoucnost - zdravotní sestra až 46.000!

Jsme rodinná společnost působící na českém trhu od roku 1991 poskytujeme domácí zdravotní péči po celém území Hl.m.Prahy pro klienty v jejich vlastním sociálním prostředí.
Zdravotní péči našim klientům poskytuje tým zkušených zdravotních sester s dlouholetou praxí v nemocničních lůžkových zařízeních. Tento tým vede po odborné a organizační stránce vrchní sestra nedílnou součástí její práce je poskytování osobních a telefonických konzultací potencionálním klientům rodinným příslušníkům a jejich blízkým.

Naše agentura domácí zdravotní péče sídlí od svého vzniku v centru Prahy.

-Spolupracujeme s lůžkovými zařízeními odbornými ambulancemi a ošetřujícími lékaři po celé Praze.
-Dlouhodobě spolupracujeme s 3. lékařskou fakultou UK
-Hledáme nové kolegy/ně na HPP i DPP kteří mohou nastoupit ihned!

Co bude Vaše náplň práce?

-Ošetřovat klienty v jejich přirozeném prostředí
-Zajistit předepsanou zdravotní péči - aplikace injekcí a léků podávání léků ošetřování ran
-Komunikace v terénu s pacienty a jejich rodinami

Co od Vás očekáváme?

-Odborné znalosti všeobecné zdravotní sestry/bratra - maturitní vysvědčení
-Plynulá komunikace v českém jazyce
-Trestní bezúhonnost
-Samostatné a příjemné vystupování

Co Vám můžeme nabídnout?

-Benefit dohodou - osobní automobil i k soukromým účelům
-Stravenky
-Příspěvek na telefon a kupon MHD
-Flexibilní pracovní doba
-Vhodné pro MD ale i jako přivýdělek k důchodu
-Možnost přivýdělku formou DPP/DPČ nabízíme i praxe

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít