Základní informace

Práce na plný úvazek

Praha, Středočeský kraj

45000 Kč - 50000 Kč

Vedoucí malého skladu 45.000-

Pro našeho klienta hledáme vedoucího do skladu kousek od Říčan. Jde o práci od pondělí do pátku na jednu směnu 8 hodin. Budeme rádi pokud nám pošlete k náhledu Váš životopis.

Náplň práce:

- řízení a koordinace v oblasti příjmu skladování a zajištění chodu skladu
- řízení a vedení pracovního týmu zaměstnanců
- koordinace veškerých činností na skladu a spolupráce s ostatními odbornými útvary společnosti
- vedení týmu 10 skladníků
- kontrola vstupů a výstupů

Požadujeme:

- praxe na obdobné pozici s vedením týmu podřízených
- relevantní praxe na vedoucí pozici (mistr leader vedoucí a jiné)
- potřebná znalost aktivní práce na PC MS Office výhodou znalost systému Helios
- ŘP skupina B (aktivní řidič)
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:

- mzda 45.000- brutto
- práce pro prosperující společnost
- smlouva na HPP na dobu neurčitou s tří měsíční zkušební dobou
- 5 týdnů dovolené příspěvek na stravování a penzijní pojištění
- čtvrtletní a půlroční odměny

V případě zájmu o pracovní pozici prosím zašlete svůj životopis na emailovou adresu pavel.soukup@jobleader.cz tel. +420778476555

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít