Základní informace

Práce na plný úvazek

Ústecký kraj

23000 Kč - 27000 Kč

ZPRACOVATEL / KA TEXTILU - HPP - SVOZOVÁ DOPRAVA Z DČÍNA DO TEPLIC - MZDA AŽ 27 000

Chtěli byste pracovat v textilním průmyslu pouze na 2 směny s zařízenou dopravou do zaměstnání i zpět?

Skvělá příležitost pro ty kteří mohou pracovat v zaměstnání ze kterého budou odcházet s čistou hlavou a spokojeností se svozem až do okresu bydliště.
Pro svého klienta v okolí Krupky hledáme schopné a spolehlivé zaměstnance do příjemného kolektivu.

Co vás čeká:
* Důkladná vizuální 100% kontrola vráceného/ i poškozeného textilu od zákazníka
* Zjištění chyb či bezchybnosti a skládání textilu
* Následně uložení textilu dle normy do sáčku

Nabízíme Vám:
* až 27 000 kč / však i více dle kvantit a kvalit zkontrolovaného textilu za hodinu
* 2 směny/ 8h / ranní x odpolední
* Svozová doprava z okolí bydliště do pracoviště
* Možnost týdenních záloh
* Lékařská prohlídka po 3měsíční zkušební lhůtě vyplacena zpět
* Péče naší koordinátorky v průběhu celého zaměstnání
* Stravenkový paušál 66-/směna

Co od Vás požadujeme:
* Výpis rejstříku trestů - trestní bezúhonnost
* Spolehlivost s docházkou do práce
* Praxe jako operátor ve výrobě výhodou

v případě zájmu či více info mne kontaktujte na tel: 725 145 569

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít