Základní informace

Práce na plný úvazek

Středočeský kraj

40000 Kč - 60000 Kč

Technolog SMT 40-60.000 + BONUSY!

Hledáme nového kolegu na pracovní pozici technolog SMT linek.

Požadujeme:

zkušenosti s SMT technologií (osazováním DPS) vzdělání - střední odborné (vyučen) obor elektro slaboproud
znalost používaných SMT technologií strojního osazování DPS
znalost SMD součástek a výkresové dokumentace
pracoviště Votice

Nabízíme:

máme připravený revokační balíček
40 000 Kč + bonusy.
u zkušeného kandidáta můžeme mzdu navýšit
3500 Kč- měsíčně příspěvek na ubytování
50.000 Kč za rok odměna za spolehlivost

Náplň práce:

práce na SMT lince
zlepšování pracovních procesů
analýza kvality odstranění vad při výrobě
opravy a údržba strojů výrobní linky
diagnostika závad a jejich odstranění

V případě vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte na tel. +420778736555 nebo email ondrej.hromjak@jobleader.cz

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít