Základní informace

Práce na plný úvazek

Jihomoravský kraj

40000 Kč - 65000 Kč

Produktový specialista stavební chemie

Pro našeho významného klienta hledáme obchodního zástupce v oboru-prodej stavebního materiálu a chemie.

Co budete dělat abyste splnil/la plán svěřeného segmentu:
čerpat ze zkušeností zkušeného vedoucího produkt manažera
podporovat prodej části produktového portfolia formou obchodního servisu
a produktového poradenství.
aktivně vyhledávat a získáv at nové obchodní příležitosti u obchodních realizačních firem
architektů projektantů
navrhovat technická řešení
provádět informativní měření fyzikálních parametrů konstrukce doporučení vhodné
technologie řešení
zaškolovat zpracovatele
spolupracovat na organizaci interních školení obchodního a technického týmu
plánovat a organizovat školení a odborné semináře pro zákazníky se zaměřením na svěřený
segment produktů včetně souvisejících technologií
monitoring a analýza trhu v ČR
působnost Čechy nebo Morava

Co se Vám u nás určitě bude líbit:
perspektivní zaměstnání s možným kariérním postupem
rozvoj a vzdělávání v prodejních a manažerských dovednostech
rozšiřování znalostí nejnovějších technologií v oblasti stavební chemie na interních seminářích
a školeních vedených specialisty z výzkumných laboratoří a technického oddělení mateřské
centrály v Itálii
stabilita nadnárodní společnosti
mnoho zkušeností a osvědčená praxe a zároveň neustálý vývoj na všech úsecích
podpora zkušených kolegů
motivující platové podmínky
široká a účinná marketingová podpora
služební vůz
notebook s mobilním připojením na internet
benefity: možnost studia AJ relaxačně sportovní benefit karta Multisport příspěvek na
stravování supervýhodné telefonní tarify pro rodinu slevy na produkty příspěvky na
pojištění flexibilní pracovní dobu

Abonnieren

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít